Preaload Image
Back

“To właśnie dla stylistek i z myślą o stylistkach stworzona została marka PB NAILS.”

Magdalena Bartkowska-Gajdosz, CEO marki PB NAILS

KIM JESTEŚMY?

Firma Perfect Beauty powstała w 2007 roku. W budowaniu sukcesu firmy bierze udział szereg osób, m.in. instruktorki, które są praktykującymi stylistkami znającymi branżę bardzo dobrze i będące na bieżąco z trendami i wymaganiami rynkowymi.

Ciągłe szkolenia u najlepszych światowych stylistów pozwalają rozwijać umiejętności i wykorzystywać je w celu zapewnienia obsługi klientów na wysokim poziomie, co z kolei przekłada się na liczne branżowe nagrody.

NASZE SZKOLENIA

Prowadzimy szkolenia online oraz stacjonarne. Posiadamy ośrodki szkoleniowe na terenie całej Polski, gdzie można podnieść swoje kwalifikacje i przeszkolić się z każdej metody. Warsztaty prowadzone są indywidualnie lub w grupach dwuosobowych, aby poświęcić maksymalną uwagę kursantowi.

Współpracujemy z kilkunastoma dystrybutorami na terenie całego kraju oraz za granicą, gdzie można zakupić nasze produkty. Dodatkowo nasi przedstawiciele handlowi na terenie województw małopolskiego, wielkopolskiego i śląskiego mogą dostarczyć produkty do wybranych salonów.

Nasi instruktorzy

Wykwalifikowana kadra doświadczonych instruktorów.