Preaload Image
Back
aga

Agnieszka Kopczyńska

Educator

📌 Agnieszka zaczęła interesować się stylizacją paznokci już 20 lat temu, a od 14 lat prowadzi własny salon. Swoją karierę zaczynała od pracy w salonie kosmetycznym, w którym manicure był sprawą drugorzędną, ale szybko okazało się, że paznokcie to zdecydowanie jej bajka. Obecnie prowadzi jeden z najdłużej istniejących salonów stylizacji paznokci w Sochaczewie wraz z centrum szkoleniowym.

📌 Aga jest dumną posiadaczką ściany całej wypełnionej certyfikatami po szkoleniach z manicure. Ma ich około 50, z czego połowa potwierdza umiejętności zdobyte na kursach z Nail Artu. Zajęła również 1 miejsce w kategorii Master Face Art dywizja Junior w konkursie Nail Show Poland. Ponadto, próbuje swoich sił w mistrzostwach stylizacji paznokci. Trzymamy kciuki!

📌 Przez koleżanki nazywana jest „kwiatową królową”. Nie bez powodu, ponieważ uwielbia Zhostovo i Floristic, chociaż Face Art również należy do jej ulubionych czasoumilaczy.

📌 Największą radość w pracy sprawiają jej metamorfozy. Odczuwa ogromną satysfakcję, gdy z bardzo zaniedbanych paznokci wychodzi piękny mani i widzi błysk w oczach klientki.

📌 Od 14 lat jest stylistką paznokci, a od roku certyfikowanym Instruktorem.

📌 Na produktach PB NAILS pracuje już od 9 lat, od roku jest Instruktorem marki, a wcześniej przez 2 lata prowadziła jeden z Salonów Partnerskich – Salon VIP.

Inni członkowie