Preaload Image
Back
alina

Alina Lewandowska

Educator

📌 Alina stylizacją paznokci interesowała się praktycznie od zawsze. Pierwsze stylizacje na paznokciach wykonywała zwykłymi lakierami, które, jak wspomina, schły wieczność. Gdy na rynku zaczęły się pojawiać pierwsze lampy do utwardzania hybryd, oczywiście musiała sobie taką sprawić. Obecnie mija 10 lat, odkąd odbyła swoje pierwsze profesjonalne szkolenie ze stylizacji.

📌 W późniejszym czasie odbyła wiele szkoleń u zagranicznych szkoleniowców i zaczęła brać udział w konkursach stylizacji paznokci. Zdobyła pierwsze miejsce w konkursie Nail Pro Poland – Tip Box w 2019 roku oraz drugie miejsce w Nail Pro Poland – Tip Box w 2020 roku.

📌 Największą radość sprawia jej ręczne malowanie wymyślnych wzorów na paznokciach, a jej ulubionymi technikami są cieniowanie na mokro oraz micropainting. Ostatnimi czasy jej nową miłością są kształty awangardowe.

📌 Z marką PB NAILS współpracuje już 2 lata i bardzo ceni sobie pracę na produktach, które od samego początku urzekły ją niesamowitym kryciem lakierów hybrydowych i szeroką ofertą produktów do zdobień.

Inni członkowie