Preaload Image
Back
Pati

Patrycja Nęcka

Educator

📌 Patrycja od najmłodszych lat wykazywała zdolności manualne i uwielbiała malować. Później swój talent przelała na nieco mniejszy format.

📌 Jej przygoda ze stylizacją paznokci zaczęła się 7 lat temu. Skończyła studia na kierunku inżynierskim, ale chciała spróbować czegoś nowego, więc postanowiła wziąć udział w szkoleniu z przedłużania paznokci metodą żelową. Tak właśnie narodziła się jej miłość do stylizacji paznokci, napędzająca ją do dalszego pogłębiania wiedzy. Niedługo później zaczęła pracę w salonie i ukończyła szkołę kosmetyczną CANOVA w Krakowie, uzyskując tytuł technika usług kosmetycznych. Przez cały ten czas poszerzała swoje umiejętności, biorąc udział w przeróżnych szkoleniach i warsztatach technicznych oraz z nail artu.

📌 W swojej pracy najbardziej cieszy ją, że cały czas może się rozwijać i umacniać swoje umiejętności praktyczne oraz teoretyczne. Uwielbia również widzieć radość na twarzach swoich klientek, gdy zaskoczy je nowym zdobieniem lub kolejnym perfekcyjnym wykonaniem stylizacji.

📌 Jej ulubione techniki zdobień to micropainting oraz realistyczny nail art.

📌 Marzeniem Patrycji jest zająć miejsce na podium na mistrzostwach w stylizacji paznokci, więc trzymamy mocno kciuki!

📌 Z marką PB Nails współpracuje od 2019 roku.

Inni członkowie